top of page
natural-gas-boiler.jpg

Plyn servis

0948331266

Naše služby

20210126_102822.jpg

Záručný a pozáručný servis plynových kotlov a  plynových prietokových ohrievačov. 

Ešte v deň zavolania identifikujeme problém a snažíme sa o okamžitú opravu

Pri servise plynového kotla Vám automaticky skontrolujeme či nedochádza k úniku plynu alebo oxidu uhoľnatého,  taktiež tlak v expanznej nádobe.

Ponúkame montáž všetkých druhov plynových kotlov a plynových spotrebičov v domácnostiach, v rodinných domoch, a aj vo firmách.

Brand New Kitchen

Revízie plynových spotrebičov a rozvodov plynu

Ponúkame Vám revízie plynových zariadení, odborné skúšky plynových zariadení, odstránenie porevíznych závad, montáže plynových a vodovodných potrubí. Zákon o energetike hovorí, že každý majiteľ domu alebo bytu by mal udržiavať plynové zariadenia v zodpovedajúcom technickom stave. Plynové zariadenie ako sporáky a ohrievače, ktoré majú výkon od 5 kW do 0,5 MW, by mal podľa vyhlášky prehliadnuť revízny technik raz za rok. Neodkladajte preto pravidelné servisné prehliadky plynových kotlov a plynových spotrebičov vo svojej domácnosti, alebo vo firme. Pravidelnou revíziou plynového zariadenia a pravideľným servisom plynových kotlov a plynových spotrebičov si zabezpečíte ich bezpečnú a úspornú prevádzku.

Plumber Fixing Sink

Montáž a predaj

Vykonávame všetky kúrenárske a inštalatérske práce vrátane potrebných stavebných úprav a dodávok potrebného materialu. 
Zhotovíme rozvody kúrenia, vody, spravíme montáž kotla a radiátorov. 
Napojíme kompletne kúrenie a zabezpečíme najvhodnejšiu reguláciu. 
Vykonáme rekonštrukciu vášho kúrenie.

Modern Kitchen

About Plyn servis

We value professionalism and a commitment to our customers, setting us apart as a leading Appliance Repair Service in the San Francisco area. We cater to each job’s specific needs, and guarantee satisfaction with all our work. We are proud of the quality of our work and offer several rewarding packages to new and returning customers.

Since setting up shop back in 2000, our business and our team has grown in size and experience. We understand how valuable your time is, which is why we make the greatest effort to get your repair done as quickly as possible.

Contact

Otváracie hodiny

servis vieme zabezpečiť  :

pondelok - piatok   8:00 - 19:00
sobota, nedeľa - podľa telef. dohovoru

 

Toaster

Napíšte nám

Senická cesta 96, Banská Bystrica

0948331266

ďakujeme za správu !

bottom of page